Tisk - Tiskárna Protisk Prchal s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

NABÍDKA


Pro kvalitní ofsetový tisk používáme stroj Man Roland 505 LV. Díky pěti věžím pro barvu a lakovací jednotkou, jsme schopni na jeden průjezd vytisknout Vaše materiály i s firemní barvou a ochránit lakem, čímž šetříme čas i peníze.
Maximální tloušťka papíru je 1mm a maximální potisknutelná plocha 520x740 mm (s ohledem na typ papíru).


Na běžné typy merkantilového tisku používáme dvoubarvový stroj Polly Performer, který potiskne Vaše černobílé a dvoubarevné materiály s minimálními náklady. Maximální potisknutelná plocha 460x640 mm (s ohledem na typ papíru)
Pokud Vám záleží na barevnosti zakázky, na přání Vám vytvoříme k ofsetové zakázce nátisk na tiskárně EPSON STYLUS PRO 4880 kalibrované dle ISO 12647-2_2007WB. Tiskneme na certifikovaný papír EFI CertProof Paper 6225XF Semimatt v rozměru A3+ nebo A4+. 
Cena za A4 - 200Kč bez DPH.


Pro Vaše malonákladové zakázky jsme vybaveni digitální tiskárnou Xerox 770. Vytiskneme Vám samopropis, vizitky, samolepky, personalizaci, a to vše v krátkém čase a za příznivé ceny. Technologie EA tonerů, zajišťuje vysokou kvalitu a stabilitu tisku. Maximální potisknutelný formát je A3+. Dokončovacím technologiím se meze nekladou.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky